Pchli targ fotorelacja

Pierwszy pchli targ za nami. Młodzi wystawcy spisali się na medal, wszystko co przynieśli było w bardzo dobrym stanie, właściwie jak nowe. Troszkę nie dopisali potencjalni klienci, szkoda, bo była okazja, kupić coś naprawdę za grosze np. widziałam książki za 3zł, gry planszowe jak nowe za 5zł, za 10zł (wiem ile kosztują nowe bo tracimy w domu na to majątek), auta, kopary, rolki, lalki, nowiutkie lego w foli za 15zł warte 3 razy tyle itd. Coż myślę sobie, że następnym razem będzie lepiej. Po prostu takiej imprezy w Mysłowicach jeszcze nigdy nie było. Ludzie muszą się przekonać, że to naprawdę prawdziwa okazja, wyjść z torbą zabawek za dosłownie parę złoty.

Ja jestem bardzo zadowolana, pomimo, że liczyłam na to, że dzieciaki zarobią trochę wiecęj to widziałam, że miny mieli zadowolone. Niektórzy wydali na targu więcej niż zarobili:) ale myślę, że dobra zabawa i wspólnie spędzony czas z kolegami, też się liczy. Ja chciałabym ze swojej strony podziękować wszytkim uczestnikom targu za przybycie, przygotownie i stworzenie wspaniałej, rodzinnej atmosfery bez niezdrowej rywalizacji.

Dziękuję również za pozostawienie i to zupełnie spontanicznie, tylu zabawek, które zostaną przekazane do szkoły nr 3, gdzie zostanie przeprowadzona loteria fantowa, dzięki, której do Tymonkowej puszki wpadnie jeszcze parę złoty!!! Jesteście wielcy. Kłaniam się nisko.

Dziękuję bardzo Ali za współpracę, Kasi za malowanie buziek, Szadokowi, pani Basi za pomoc, Dj’owi za muzykę;)

Do zobaczenia we wrześniu!!!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s